Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek                                                                                      

    ******

Sezóna 2013 - 8.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2012 - 5.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2011 - 8.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2010 - 3.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2009 - 3.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2008 - 1.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2007 - 1.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2006 - 1.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2005 - 1.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2004 - 2.místo okresního přeboru družstev

Sezóna 2003 - 5.místo okresního přeboru družstev

     ******

Zpráva 31.7.10:                                                                                                                                                           Na turnaji trojic v Sokolči získal náš tým 1.místo. Trojice Z.Kreuz, J.Geissler a H.Geisslerová nepoznali během turnaje hořkost porážky a i následné oslavy byly hodné mistrů...

Zpráva17.5.09:                                                                                                                                                                       Včera, tj.16.5.2009 se naší dvojici Z.Kreuz a J.Geissler podařilo ve věku 89 let (v součtu samozřejmě) zvítězit v okresním přeboru dvojic. Asi je budeme muset odstřelit!                      PS: nebo více trénovat....

 Zpráva 25.5.08:                                                                                                                     Nohejbalisté Oázy M.Pavézka a T.Jílek se zůčastnili nohejbalového klánív rámci firmy Parker Hannifin a skončíli na pěkném druhém místě když nestačili na ligové hráče z Klecan a podlehli jim 10:5 a 10:7.

Zpráva 3.2.08:                                                                                                                         Poděbradští nohejbalisté se zúčastnili 2.2.2008 turnaje nad 40 let ve sportovní hale v Neratovicích a dali o sobě důrazně vědět. Trojice Geissler-Fidler-Průša totiž s přehledem turnaj vyhrála,trojice Bulíř-Kreuz-Veverka skončila pátá z dvanácti startujících. Poděbradská vítězná trojice pak v exhibičním utkání porazila i vítěze turnaje ligových juniorů, jejichž turnaj probíhal paralelně s veterány. Bohužel podobný turnaj v Poděbradech ještě dlouho neuvidíme. Čtyři poděbradská družstva nadále nemají vlastní kurty a soutěž hrají po okolních vesnicích. A zimní příprava probíhá ve Sportovním centru Nymburk a tělocvičně na zimním stadionu Nymburk, protože odpovídající poděbradské haly jsou dlouhodobě obsazeny. A tak sportu zdar, hlavně v Poděbradech!   

 Zpráva 30.6.07                                                                                                                                         Na turnaji v nedaleké Radimi se opět prosadili hráči Poděbrad.Zvítězila trojice J.Kovář,R.Šťastný,J.Hájek.Další poděbradská trojice ve složení J.Bulíř,P.Fiedler a P.Matějka skončila na místě třetím.                                                                                                                  

 Zpráva 5.5.07:                                                                                                                            Poděbradští nohejbalisté ovládli turnaj okresního přeboru dvojic, který se konal 5.5.2007 na hřištích v Sadské. Za účasti téměř všech zástupců okresních týmů zvítězila dvojice J.Bulíř+Z.Kreuz (Oáza Poděbrady), druzí skončily M.Richter+J.Růžek (NK Poděbrady) a na třetím místě skončili J.Svoboda+M.Tomášek (poděbradští,hrající za Pískovou Lhotu).

  Zpráva 21.7.07:                                                                                                                                       Na obnoveném 6-tém ročníku turnaje na Jíváku u Loučeně zvítězila v konkurenci 14-ti týmů poděbradská trojka ve složení J.Geissler,Z.Kreuz,R.Šťastný, která se musela vypořádat jak s palčivým sluncem, tak s nerovným písčitým terénem. Přesto v průběhu turnaje nenašla přemožitele.                                     

 Zpráva 14.7.07:                                                                                                                      Poděbradští nohejbalisté ve složení Tomáš Štepán (Nk Pdy), Petr Matějka a Tomáš Jílek (oba Nk Oáza Pdy) ovládli turnaj v Číněvsi, který se konal 14.7.2007 na antukovém hřišti u Sokolovny. Za účasti 7 týmu ani jednou nezaváhali a právem jim tak patří 1.místo.  

  Zpráva 6.7.07:                                                                                                                                       Na  turnaji v Pátku u Poděbrad, který je originální nalosováváním jednotlivých hráčů, zvítězila trojice J.Kovář,J.Hájek,M.Ferst.